KONST / Litografier / Färglitografi 12735409
nr 1273 5409
Ã…ke Arenhill
(1920-2018), Sverige
Färglitografi, 4 st, Åke Arenhill (f. 1920), Sverige. Signerad. Motivet: 26x37 cm
Åke Arenhill, svensk bildkonstnär född 1920, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:12:57
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)